Wykończenie mieszkania pod klucz

Wykończenie mieszkania pod klucz

W Europie Zachodniej i Północnej większość sprzedawanych mieszkań jest już wykończona pod klucz. W Polsce taka usługa zdobywa popularność wraz z rosnącą ilością jakościowych inwestycji mieszkaniowych. Właściciele takich mieszkań nie mają czasu sami zajmować się formalnościami. Oczekują dobrego projektu, odpowiednich materiałów i najwyższej jakości prac budowlanych. Usługa wykończenia pod klucz realizowana przez firmę LafHome pozwala uzyskać taki efekt, a prace zacząć od razu po odbiorze mieszkania. Dzięki temu Tobie pozostaje wejść do gotowego, urządzonego już mieszkania.

Nasz partner

Obsługę klientów pod kątem wykończenia mieszkań pod klucz przy tej inwestycji zapewnia firma LafHome, posiadająca 25 lat doświadczenia na rynku remontów i wykończeń. Na stronie LafHome można zapoznać się z przykładowymi wcześniejszymi realizacjami w sektorze apartamentów premium.

LafHome

W ramach usługi wykończenia mieszkania pod klucz:

  • 3-letnia gwarancja na wykonane prace;
  • projekt zgodny z potrzebami Inwestora;
  • Project Menager aranżacji wnętrz po stronie LafHome;
  • Opieka Konsultanta
  • profesjonalne sprzątanie po remoncie;
  • umowa określająca terminy, zakres usług, kary umowne;
  • wykończenie od A do Z: od projektu, przez wybór materiałów, aż po realizację.

Wybierz spośród 5 gotowych pakietów wykończeniowych oferowanych przez LafHome: 

Co zawiera wykończenie mieszkania pod klucz?

Wielu kupujących stroni od mieszkań deweloperskich ze względu na uciążliwy proces wykończenia wnętrza. Konieczność szybkiego wprowadzenia się do lokalu determinuje rezygnację z komfortu i stabilności, jaką gwarantują nieruchomości z rynku pierwotnego. Warto mieć świadomość, że Twoja sytuacja wcale nie musi tak wyglądać. Dla klientów, którzy dostają dreszczy na samą myśl o ciągnącym się miesiącami procesie wykończeniowym, proponujemy współpracę z naszym partnerem - firmą LafHome. Mieszkania wykańczane pod klucz cieszą się ogromną popularnością za granicą. W Polsce wciąż stanowią mniejszość na rynku pierwotnym. Pomagamy zmienić tę tendencję, dostarczając kupującym funkcjonalnej przestrzeni, w pełni gotowej do zamieszkania. W ramach oferty firma LafHome zapewnia malowanie ścian, montaż drzwi wewnętrznych, układanie podłóg, wykończenie łazienki płytkami i instalację armatury łazienkowej, wyposażenie kuchni, a nawet wykończenie pod klucz z meblami w pokojach mieszkalnych. Oczywiście wszystkie elementy pakietu usługowego możesz dostosowywać do własnych preferencji. Firma LafHome od 25 lat wdraża wytrzymałe i gustowne rozwiązania wykończeniowe, dbając o personalizację prac pod oczekiwania klientów. Masz całkowity wpływ na wybór zastosowanych materiałów i kształtowanie koncepcji aranżacji przestrzeni. Z drugiej strony, jeśli interesuje Cię wyłącznie końcowy wynik i nie chcesz poświęcać czasu na podejmowanie decyzji, możesz zdać się na doświadczenie ekspertów. Jest to doskonała opcja dla osób nieobeznanych z technologią budowlaną, rodzin z dziećmi, a także klientów dysponujących ograniczonymi zasobami czasowymi. Wykończenie mieszkania pod klucz pozwala uniknąć czasochłonnej organizacji prac wielu ekip remontowych. Nasz partner LafHome wykonuje wszystkie zadania, które wchodzą w szeroki katalog czynności wykończeniowych. Nie musisz już szukać elektryka, hydraulika, czy projektanta wnętrz. Kompleks Crocus Hill to mieszkania w Szczecinie, które zachwycają funkcjonalnością i nowoczesnością.

Wykończenie pod klucz z meblami

Z racji gruntownej znajomości parametrów technicznych każdego budynku, specjaliści z LafHome zaprojektują dla Ciebie luksusowe wnętrze, gdzie poszczególne meble będą współgrać z przyjętymi założeniami stylistycznymi. Wykończenie pod klucz z meblami to idealna propozycja dla klientów kupujących mieszkania na własny użytek. Outsourcing aranżacji przestrzeni wewnętrznej do jednej firmy, która świadczy kompleksowe usługi, nie tylko ogranicza czas realizacji, lecz również skutkuje oszczędnościami. Firma LafHome gwarantuje nieprzekraczalność założonych ram budżetowych. Jeśli zachodzi potrzeba modyfikacji wcześniejszych założeń, każda sprawa na bieżąco jest uzgadniana z klientem i proponowane są alternatywne rozwiązania. Wykończenie mieszkania pod klucz staje się spójną kompozycją mebli i sprzętów RTV i AGD, które mogą być schowane w zabudowie. Zyskuje na tym estetyka pomieszczenia, a przestrzeń użytkowa ulega wizualnemu powiększeniu. Wykończenie pod klucz z meblami od wielu lat pozostaje specjalizacją firmy LafHome, z którą nawiązaliśmy współpracę. Kompleks Crocus Hill, położony w spektakularnej lokalizacji w centrum Szczecina, stanowi odpowiedź na rosnący deficyt podażowy dla nowoczesnych osiedli mieszkaniowych, które nie będą oddalone od infrastruktury miejskiej. W ramach projektu Crocus Hill kupisz mieszkanie w pełni przygotowany do realizacji Twoich osobistych potrzeb mieszkaniowych.

Ile kosztują mieszkania pod klucz w Szczecinie?

Dla klientów, których interesuje wykończenie mieszkania pod klucz, Szczecin może zaoferować nowoczesny kompleks Crocus Hill, położony w otoczeniu zieleni, w samym sercu szczecińskiego Śródmieścia. Wykończenie mieszkania pod klucz w ramach umowy z jedną firmą kojarzyło się dotychczas nie tylko z wygodą, lecz niestety również z wyższym kosztem całkowitym. Oferta LafHome całkowicie zmienia ten niekorzystny trend. Mieszkania pod klucz w Szczecinie stają się dostępne dla każdego. Samodzielne prowadzenie czynności wykończeniowych skazuje inwestora na detaliczne ceny materiałów i korzystanie z oferty wielu różnych fachowców. Ostateczna cena będzie zatem wypadkową warunków rynkowych i zdolności negocjacyjnych właściciela nieruchomości. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Stworzona przez LafHome oferta na wykończenie mieszkania pod klucz wygeneruje oszczędności w porównaniu z działaniem na własną rękę. Wszystko za sprawą dostępu do wyspecjalizowanej ekipy remontowej LafHome. Firma ta działa na rynku wykończeniowym od ponad 25 lat, oferując wykończenie pod klucz w Szczecinie po atrakcyjnej cenie.

Ostateczna wycena usługi oferowanej przez firmę LafHome nigdy nie daje się zamknąć w schematach ze względu na swój indywidualny charakter. Można jednak przestawić szacunkowe widełki cen, które w zależności od standardu wykończenia pod klucz zaczynają się od 1149 zł kończą się na 2769 zł za metr kwadratowy., a w przypadku Pakietu „Szytego na miarę” ograniczeniem jest tylko Twój budżet.. Decydując się na skorzystanie z oferty LafHome, zyskujesz gwarancję szczegółowej wyceny po ustaleniu wszystkich parametrów inwestycji.

Udostępniając mieszkania od dewelopera, Szczecin stanowi dla nas fantastyczną lokalizację do inwestycji. Nowe osiedle Crocus Hill jest wyrazem dbałości o każdy szczegół architektury krajobrazu, a współpraca z firmą wykończeniową LafHome nadaje projektowi wymiaru kompleksowości i komfortu dla przyszłych mieszkańców.

Czytaj więcej