Opis nieruchomości

Opis nieruchomości

Mieszkanie w centrum Szczecina wśród magnolii i krokusów

Jasne Błonia to przedłużenie najpiękniejszej promenady Szczecina i brama do słynnego różanego ogrodu Różanka, ogrodu botanicznego czy ogrodu dendrologicznego im. Stefana Kownasa. Ze swojego mieszkania w centrum Szczecina przy ul. Janosika będziesz miał tylko kilkaset metrów do tych najbardziej spektakularnych szczecińskich terenów zielonych. Wiosną kwitną tu krokusy, latem magnolie, a jesienią trawniki pokrywają dywany wielokolorowych liści – czy do szczęścia potrzeba czegoś więcej?Jasne Błonie mieszkania w Szczecinie

Szczecin mieszkania w centrum

Osiedle Crocus Hill to łącznie 5 budynków. Budowa została podzielona na 3 etapy.

Etap I

Budynki A i B – 100 mieszkań
Data rozpoczęcia: luty 2019 – data zakończenia: sierpień 2022

Etap II

Budynki C i D – 100 mieszkań
Data rozpoczęcia: lipiec 2021  – data zakończenia: styczeń 2024

Etap III

Budynek E – 150 mieszkań i lokale usługowe
Informacje wkrótce

Zapraszamy do działu 'Oferta mieszkań', jeśli chcą Państwo zobaczyć mieszkania dostępne na aktualnym etapie budowy.


W skrócie:

Metraż mieszkań: od 45 do 83 mkw

Zależy nam ma tym, by mieszkańcom dobrze się żyło w tej przestrzeni. Dlatego zrezygnowaliśmy z tak popularnych ostatnio mikrometraży. Zamiast tego powstały mieszkania w centrum Szczecina, w których rzeczywiście jest miejsce do swobodnego życia samemu lub z dziećmi. 

Znajdziesz tu ludzi podobnych do siebie, z którymi szybko nawiążesz sąsiedzką wspólnotę.

Liczba pokoi: 1-4

Optymalny układ mieszkań pozwala poczuć się jak u siebie tuż po wprowadzce – nie będziesz tu chciał nic zmieniać! Nawet w kawalerkach znajdziesz sporo miejsca, a największe lokale pomieszczą dużą rodzinę. 

Ogródek czy loggia?

Wszystkie mieszkania na parterze posiadają ogródek o powierzchni od 20 do 120 mkw. Mieszkania na piętrze są wyposażone w loggie. Kto by pomyślał, że kupując mieszkanie w centrum Szczecina, w pakiecie możesz dostać własny ogród?


Windy

W każdym budynku jest winda, która pomieści wózek i ułatwi dojazd do garażu, jak i na wszystkie kondygnacje.

Bezpieczna okolica

To chyba najbardziej urokliwa okolica w Centrum Szczecina, wygrywająca w rankingach na miejsce przyjazne mieszkańcom. Ogrodzony teren i cicha uliczka zapewniają spokój, a przede wszystkim – bezpieczeństwo. Najlepsza w Polsce podstawówka tuż za rogiem to gwarancja przyjaznego klimatu dla całej rodziny.

Usługi na miejscu

Budowa osiedla składa się z trzech etapów. W ostatnim powstaje budynek, na którego parterze zaplanowano lokale usługowe. Mieszkańcy nie będą nawet musieli opuszczać najbliższego otoczenia osiedla, by zrobić zakupy.

Przyjazne otoczenie

Na terenie osiedla znajdziesz plac zabaw i starannie zagospodarowane tereny zielone. Płynnie łączą się one z zieloną architekturą tej części miasta, zwanej małym Paryżem.

Części wspólne

Otoczenie wpływa na samopoczucie, dlatego warto przebywać wśród architektury, która inspiruje. Z tego założenia wyszliśmy podczas planowania kształtu osiedla Crocus Hill – mieszkania na Jasnych Błoniach. Monochromatyczna bryła budynku ukrytego wśród willowej zabudowy to najpiękniejsze, co ma do zaoferowania Szczecin. W okolicy znajdziesz też parki, muzea i najważniejsze zabytki. Architekturę wewnątrz budynku uzupełnia stylowa fasada, a części wspólne obiektu zostały urządzone z wyjątkowym smakiem. Oglądając te wyjątkowe mieszkania na Jasnych Błoniach, zauważysz, że nic nie zostało tu pozostawione przypadkowi.